بگرد

عنوان پروژه

  بگرد

  Blog

  Iranian Telework
  تیر ۲۲ ام, ۱۳۹۵
  درباره سایت بدون دیدگاه

  نحوه ایجاد پروفایل در سایت دورکاری ایرانیان

  عضویت در سایت بسیار راحت می باشد و دوروش در اختیار شما می باشدو روش اول عضویت از طریق حساب های کاربری در لینکدین و گوگل و فیسبوک می باشد. روش دوم از طریق ثبت نام دستی می باشد. برای ثبت نام دستی کافیست مراحل زیر را طی کنید:

  1. در منوی بالای سایت، سمت چپ دو کلید به نام های ورود و عضویت وجود دارد. برای ایجاد پروفایل و عضویت در سایت باید کلید عضویت را کلیک کنید.

   ثبت نام


  2. با کلیک برروی عضویت به فرم عضویت منتقل می شوید که در اینجا به تکمیل فرم می پردازید. در وهله اول باید نقش شما در سایت مشخص شود. اگر متخصص یا کارفرما هستید در این محل میتوانید مشخص کنید.

   ثبت نام1


  3. پس از مشخص کردن نقش عضویتی خود در این محل نام و نام خانوادگی و یا فقط نام کاربری خود را وارد می کنید. توجه داشته باشید که در قسمت نام کاربری شما باید حروفی بین a تا z باشد.

   ثبت نام 2


  4. حالا باید در این محل آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

   ثبت نام 3


  5. و در آخر شما باید برای حساب کاربری خود رمز عبور انتخاب و مجددا آن را تکرار کنید.

   ثبت نا41


  توجه: برای اینکه متخصصین نام و نشانشان در لیست متخصصین قرار بگیرد و برای دیگر کاربران قابل مشاهده باشد ابتدا باید پروفایل خود را کامل کنند.

  اگر چنانچه در مراحل ثبت نام با مشکل برخورد نمودید می توانید با پشتیبانی سایت و یا با رجوع به صفحه تماس با ما بصورت تماس تلفنی باما در ارتباط بوده و به رفع مشکل خود بپردازید. لطفا قبل از هرگونه اقدام قوانین سایت را مطالعه فرمایید تا خدایی نکرده سهوا یا عمدا دچار تخطی نشوید زیرا در این صورت اکانت شما بلاک میشود.

  ***با آرزوی موفقیت***

  نظر