بگرد

عنوان پروژه

  بگرد

  Blog

  Iranian Telework
  مرداد ۲۵ ام, ۱۳۹۵
  درباره سایت بدون دیدگاه

  نحوه تکمیل کردن پروفایل

  برای فعال کردن حساب کاربری خود، ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید. شما می توانید از این محل وارد پروفایل خود شوید.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل


  توجه: مراحل زیر مخصوص متخصصین می باشد و کار فرمایان الزامی برای مطالعه بخش های زیر را ندارند.

  در ادامه پس از فعال شدن حساب کاربری از طرف تیم پشتیبان، شما می توانید به تکمیل کردن پروفایل بپردازید. اگر مایل باشد که پروفایل شما توسط کارفرمایان قابل رؤیت باشد و آنها بتوانند به شما پیشنهاد کار بدهند این گزینه را فعال کنید.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل متخصصین


  با گذاشتن کلید بر روی خیر امکان پیشنهاد دادن کار فرمایان به شما را از خود گرفته ایید. در تب اول شما شاهد اطلاعات اولیه که وارد نمودید خواهید بود. شما میتوانید آنها را تغییر دهید یا بدون تغییر رها کنید. اگر مایل به تغییر آنها هستید کافیست فرم ها را پر کرده و کلید ذخیره را بزنید. با کلیک برروی کلید تغییر زیر شکلک میتوانید تصویر دلخواه برای پروفایل خود بارگذاری کنید. برای تکمیل کردن اطلاعات بیشتر بر روی تب جزئیات پروفایل کلیک کنید.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل متخصصین


  در قسمت جزئیات پروفایل شما میتوانید اطلاعات تکمیلی پروفایل خود را کامل کنید. توجه داشته باشید با تکمیل کردن این قسمت پروفایل شما در قسمت متخصصین نشان داده خواهد شد. قسمت های اولیه فرم شامل عنوان حرفه ایی شما، نرخ ساعتی شما و بعد مهارت های شما می شود. توجه داشته باشید که مهارت زیاد نشان دهنده حرفه ایی بودن شما نیست و مصداق بارز “دریایی به عمق یک بند انگشت” می باشد. با کلیک بر روی فیلد لیست مهارت ها نمایان خواهد شد همینطور نرخ ساعتی خود را براساس توانایی خود انتخاب کنید. چرا که مبلغ خیلی پایین از ارزش شما کاسته و مبلغ خیلی زیاد کارفرمایان را فراری می دهد. دسته بندی تخصص زمینه فعالیت شما را نشان می دهد.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل متخصصین


  پس از تکمیل کردن فیلد های بالا نوبت به شهر سکونت شما میرسد. شما میتوانید از لیست پیشنهادی و یا به صورت دستی شهر خود را انتخاب کنید. اگر مایل باشید که سایت برای پروژه ثبت شده توسط کارفرمایان در دسته بندی مهارت خود ایمیل ارسال کند تیک گزینه “دریافت ایمیل هایی درباره پروژه های مطابق با طبقه بندی تخصص شما.” را فعال کنید. برای منتشر کردن لینک های ارتباطی مستقیم با شما نظیر شماره تماس یا ایمیل و وبسایت شخصی و یا توضیحات بیشتر درباره خود از فیلد درباره شما استفاده کنید. پس از وارد کردن سالهای فعالیت در تخصص خود کلید ذخیره را کلیک کنید.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل متخصصین


  با ذخیره اطلاعات شما پروفایل شما کامل شده و قابل استفاده می باشد. و حتی می توانین پروفایل خود را در لیست متخصصین مشاهده کنید. در تب آخر میتوانید لیست پروژه های کار کرده یا در حال کار و یا پیشنهاد داده اید را مشاهده کنید.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل متخصصین


  نکته ۱: برای افزودن پنمونه کار ابتدا فرم ها را پر کنید. پس از آن می توانید نمونه کار های خود را اضافه کنید.


  نحوه تکمیل کردن پروفایل متخصصین


  نکته ۲: اگر مهارت یا تخصص شما در دسته بندی وجود نداشت به پشتیبانی سایت اطلاع دهید تا در اسرع وقت به لیست انتخابی افزوده شود.

  چنانچه با مشکل خاصی مواجه شدید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

  نظر